آموزش های آنلاین

به بخش آموزش های آنلاین کیاست خوش آمدید

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی هنرجویان ارجمند آموزشگاه کیاست

با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور تداوم آموزش و حفظ سلامت شما عزیزان در نظر داریم تا بخشی از خدمات آموزشی و رفع اشکالات را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهیم.

باشد که بدین وسیله ضمن صیانت از سلامتی تان، نیازهای آموزشی شما نیز مرتفع شود. 

جهت بهره مندی از این آموزش ها لازم است تا نرم افزار Team viewer  که نرم افزاری جهت برقراری ارتباط از راه دور می باشد را طبق مراحل نصب بیان شده در ادامه مطلب، بر روی سیستم رایانه خود نصب بفرمایید.

 

راهنمای نصب و استفاده از نرم افزار TeamViewer

دانلود نرم افزار

اولین گام دانلود نرم افزار است. لطفا با کلیک کردن بر روی دکمه زیر نرم افزار را دانلود کنید.

نصب نرم افزار

پس از آنکه نرم افزار را دانلود کردید ، آن را از حالت زیپ خارج کنید. برای انجام این کار روی فایل کلیک راست کرده و Extract کنید. این نسخه از نرم افزار نیاز به نصب ندارد و برای اجرای آن کافی ست دوبار بر روی فایل TeamViewer.exe کلیک کنید تا نرم افزار تیم ویور باز شود.
اگر همه مراحل را به درستی طی کرده باشید پنجره نرم افزار به شکل زیر برای شما باز می شود:

استفاده از نرم افزار

حال که نرم افزار را به درستی باز کرده اید ، دو قسمت در نرم افزار مشاهده می کنید:

1-  Allow Remote Control : در این قسمت شما دو عدد را مشاهده می کنید. گزینه Your ID و Password را باید به شخصی که قرار است به کامپیوتر شما متصل شود اعلام کنید.
2-  Partner ID : اگر می خواهید شما به یک کامپیوتر دیگر وصل شوید ، باید در این قسمت عددی که کامپیوتر مقصد به شما اعلام می کند وارد کنید. سپس رمز عبور را نیز باید دریافت کرده و آن را نیز وارد نمایید.
همانطور که می بینید وصل شدن به کامپیوتر دیگران با استفاده از نرم افزار تیم ویور بسیار ساده است. فقط کافی است نرم افزار در هر دو سیستم نصب شود و دو طرف نسبت به ارسال اعداد داخل نرم افزار به یکدیگر اقدام کنند.
پس از این که به سیستم مورد نظر وصل شدید می توانید تنظیمات بیشتری را نیز اعمال کنید مانند چت با شخص مقابل ، تغییر دادن کیفیت تصویر برای سرعت های اینترنت پایین تر و …. . بنابراین دست شما برای انجام تغییرات کاملا باز است.